رپرتاژ آگهی: این خودرو علاوه بر هیبرید بودن، نسخه فول آپشن لاماری ایما نیز محسوب می‌شود و به امکاناتی از جمله دوربین ٣۶٠ درجه، گرم کن و سرد کن صندلی ها و ماساژور صندلی راننده، صندلی برقی دارای حافظه برای راننده، رادار هشدار برخورد از جلو، رادار نقطه کور، درب صندوق برقی با سنسور پا و دوربین ثبت وقایع جلو مجهز است.

قوای محرکه دوگانه‌ی بنزینی و برقی به این خودرو امکان پیمایش مسافتی در حدود دو برابر خودروهای بنزینی مشابه را با یک باک پر و باتری شارژ شده برای راننده ایجاد می‌کند. موتور بنزینی در نسخه هیبرید، از نوع ١.۵ لیتر توربوشارژ مشابه مدل بنزینی با توان خروجی ١۶٨ اسب بخار است و موتور الکتریکی آن نیز دارای حداکثر توان ١٧۴ اسب بخار است که در سه حالت تمام الکتریکی، سری و موازی نیرو را به چرخهای جلو منتقل می‌کنند.

IMG_4624

یکی از مزایای مهم لاماری ایما HEV، یکسان بودن بخش عمده‌ی قطعات بدنه، داخل کابین و حتی چراغ‌های آن با لاماری ایما علیرغم تفاوت ظاهری چشمگیر آن است. این موضوع و همچنین سابقه شرکت عرضه کننده این محصول در ارائه خدمات پس از فروش، می‌تواند برای مشتریانی که نگران دسترسی به قطعات یدکی خودروهای جدید در بازار هستند نقطه اطمینان مهمی به شمار بیاید.

IMG_4627

نکته قابل توجه در عرضه این خودرو این است که بر خلاف اکثر خودروهای وارداتی عرضه شده در سامانه، فروش لاماری ایما هیبرید به صورت تحویل فوری با موعد تحویل ٣٠ روزه انجام می‌شود.

IMG_4623

بنا به اطلاعات سامانه جامع عرضه خودروهای وارداتی، مهلت اولین سری ثبت نام برای این خودرو که احتمالا تنها عرضه تا پایان سال ١۴٠٢ باشد، تا پایان روز جمعه ١٨ اسفند است.

برای ثبت نام محصول لاماری ایما هیبرید در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی روی لینک زیر کلیک کنید:

 https://saleauto.ir/car-details/۰۰۰۷۰۰۰۱۰۰۰۱۰۰۰۲/۲۸۸