به گزارش اکوایران- قیمت دلار آمریکا عصر روز گذشته روی ۲۷ هزار و ۵۸۰ تومان قرار داشت. قیمت دلار در شروع معاملات امروز به صورت محدود افت کرد و روی ۲۷ هزار و ۵۵۰ تومان قرار گرفت. قیمت دلار امروز با ثبات بود و در آخرین ساعات معاملات امروز روی 27 هزار و 540 تومان قرار گرفت.

قیمت درهم امارات امروز را ۲۰ تومان پایین‌تر از نرخ عصر روز گذشته آغاز کرد و روی ۷ هزار و ۵۱۰ تومان قرار گرفت. قیمت درهم تا ۷ هزار و ۵۳۰ تومان نیز بالا رفت و در آخرین ساعات معاملات روی ۷ هزار و ۵۲۰ تومان ایستاد.

قیمت سکه رقم‌هایی زیر مرز حساس را ثبت کرد

قیمت طلای جهانی عصر دیروز روی ۱۷۹۳ دلار قرار داشت. قیمت طلا معاملات امروز را با ثبت تغییراتی مثبت آغاز کرد، اما دوباره کاهشی شد و در ساعت ۱۵ و ۲۷ دقیقه عصر به وقت ایران روی ۱۷۸۹ دلار قرار گرفت. قیمت سکه امامی عصر روز گذشته ۱۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان قرار بود. قیمت سکه امروز کاهش یافت و رقم‌هایی زیر مرز ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را نیز به ثبت رساند. قیمت سکه در آخرین ساعات معاملات امروز ۱۱ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان بود و حباب قیمتی آن ۱.۸ درصد به دست می‌آمد.

photo_۲۰۲۱-۱۱-۰۲_۱۵-۴۲-۴۱

عرضه دلار در سطوح بالا باقی ماند

عرضه دلار متشکل با افت 7 درصدی نسبت به روز گذشته روی 10 میلیون و 481 هزار قرار گرفت، اما حجم عرضه همچنان بالا بود. عرضه امروز 62 درصد از متوسط حجم عرضه که از 7 فروردین به دست می‌آید بیشتر بود. رشد قیمت دلار متشکل و سنا نیز در حالی که قیمت دلار آزاد به صورت محدود کاهش یافته بود، در معاملات امروز جالب توجه بود.

yek

برخلاف دلار عرضه یورو امروز نسبت به روز گذشته 18 درصد رشد کرد و روی 1 میلیون و 737 هزار قرار گرفت. قیمت یورو آزاد با افت 57 تومانی روی 31 هزار و 878 تومان ایستاد. قیمت یورو سنا نیز افت کرد، اما قیمت یورو متشکل به صورت محدود افزایش یافت.

do

برای جمع‌بندی می‌توان گفت قیمت دلار به صورت محدود افت کرد. قیمت سکه رقم‌هایی زیر مرز 11 میلیون و 800 هزار تومان را به ثبت رساند. عرضه دلار در سطوح بالا باقی ماند. عرضه یورو افزایش یافت. قیمت دلار متشکل و سنا بر خلاف قیمت دلار آزاد حرکت کرد. قیمت درهم بالای مرز 7 هزار و 500 تومان نوسان می‌کند.