به گزارش اکو ایران، نمادهای وتوکا و ومعادن در اطلاعیه‌ای اعلام کردند با توجه به برنامه زمانبندی پرداخت سود سال مالی 1400 در دی ماه 1401 از سهامداران خود درخواست کردند تا نسبت به تکمیل مشخصات خود اقدام کنند.

نماد آبادا از تمدید مهلت 7 روزه تا تاریخ 4 دی ماه 1401 جهت رعایت دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار خبر داد.

نماد تنوین اعلام کرد حداکثر تا تاریخ 12 دی ماه 1401 به تعلیق خود ادامه می دهد.

در خصوص افشای اطلاعات با اهمیت، نماد خریخت عنوان کرد افزایش نرخ محصولات ارسالی به شرکت مگاموتور 20 درصد می باشد که از تاریخ 1 فروردین 1401 لازم الاجرا بود نسبت فروش محصولات ارسالی به شرکت مگاموتور به کل فروش محصولات از ابتدای سال تاکنون 18درصد می باشد.

شتوکا تیز بیان داشت در خصوص تعدیل نرخ های فروش به شرکت فولاد مبارکه اصفهان، نرخ های مذکور با تعدیل 40 درصد از شش ماهه دوم سال 1401 به بعد مورد تایید واقع گردید.

همچنین نماد ثغرب از واگذاری تمامی شش‌دانگ یک قطعه زمین واقع در بخش 9 ثبتی شهر تبریز  به  شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن (سهامی عام) به مبلغ 135 میلیارد تومان خبر داده است.

شرکت بیمه سینا هم در خصوص اجرائیه و مصوبه هیأت مدیره مرتبط با حکم خسارت بانک صادرات شفاف سازی نمود.

شرکت عمران و توسعه فارس بیان داشت  با توجه به اضافه بنای ساخته شده واحدهای تجاری پروژه نیکان نسبت به پروانه اولیه که مبنای قرارداد مشارکت و تقسیم نامه سال 94 بین شرکا بوده است و اختلاف حادث شده در خصوص سهم الشرکه طرفین پس از بررسی موارد فنی در جلسات مکرر تعداد 4 واحد به متراژ تقریبی 84 مترمربع به ارزش 160 میلیارد ریال از واحدهای متعلق به شرکت عمران و بهسازی (شریک) که به ایشان تحویل شده بود به شرکت عمران و توسعه فارس عودت گردید و تحویل شرکت  گردید.

اما شرکت گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران بیان داشت مطالبات سنواتی سهامدارانی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند در تاریخ 26 آذر ماه 1401 از طریق شرکت سپرده گذاری اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت شد.

نماد خچرخش نیز عمده دلایل افزایش سود را ناشی از افزایش در درآمدهای عملیاتی، تنوع سبد محصولات و فروش برخی از محصولات با حاشیه سود بالاتر اعلام کرد.

همچنین شرکت دارو سازی تولید دارو هم از افزایش نرخ برخی از محصولات خود خبر داده است.

بانک ایران زمین هم بیان نمود 63 رقبه از املاک مازاد با شرایط نقدی از طریق مزایده عمومی را به فروش می رساند.

نماد ثامید هم فراخوان دعوت به مشارکت در ساخت پروژه مسکونی تورج را مطرح کرد.

اما نماد کتوسعه از فروش 6 واحد از9 واحد آپارتمان برج پارسی دهکده المپیک با تایید کمیسیون معاملات مبنی بر ترک تشریفات به علت عدم وجود متقاضی در مزایده مرحله اول و دوم خبر داد.

شمواد هم بیان داشت نسبت به تسویه حساب با بانک توسعه صادرات قبل از موعد و سررسید اقساط اقدام گردید ودر حال حاضر شرکت هیچگونه بدهی به بانک توسعه صادرات نداشته وندارد. ضمنا شرکت نامه درخواست فک رهن را به بانک ارسال و درحال پیگیری جهت وصول جواب نامه فک رهن و ارائه به سازمان ثبت اسنادو املاک و شفاف سازی می باشد.

همچنین شرکت ایرانیت اعلام کرد در نظر دارد شش دانگ عرصه و اعیان خود را با مساحت 2993 مترمربع واقع در استان گیلان، شهرستان رشت از طریق مزایده واگذار نماید.

شرکت گروه بهمن نیز بیان داشت  پیرو افشای اطلاعیه درخصوص توثیق تعداد 1.609.281.438 سهم شرکت بهمن دیزل از پرتفوی گروه بهمن جهت آزادسازی تعداد 178.951.581 سهم تراکتورسازی ایران توثیق شده در فرآیند انتشار اوراق مرابحه شرکت بهمن دیزل؛ عملیات رفع توثیق صورت پذیرفت.

خساپا هم عنوان کرد تعداد 2000 دستگاه خودرو سواری شاهین به قیمت پایه 304 میلیون تومان در تاریخ 30 آذر عرضه خواهد شد.

اما در خصوص آگهی مجامع نمادهای کصدف، استقلال، سخواف، سغدیر، غمارگ و فپنتا سهامداران خود را به مجمع عمومی و فوق‌العاده دعوت کردند.

نمادهای فتوسا، دالبر، چنوپا، فسپا، شتهران، غچین، فولای، فروی، مدیریت، پاسا، وکار و قلرست از مجوز صدور افزایش سرمایه از محل سود انباشته، آورده نقدی و مطالبات سهامداران خبر دادند. همچنین نماد رنیک اعلام کرد افزایش سرمایه 68 درصدی از محل سود انباشته مورد تایید حسابرس و بازرس قانونی قرار گرفته است.