در سامانه کدال شرکت پتروشیمی فارابی با نماد شفارا اعلام کرد کلیه فرآیندهای تولیدی این شرکت پس از انجام تعمیرات اساسی (اورهال) از تاریخ 6 بهمن 1401 پس از 25 روز توقف، مجدداً شروع به فعالیت نموده است.

بانک دی از مرحله هشتم مزایده عمومی املاک تملیکی و مازاد خود خبر داد.

شرکت کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا اعلام نمود دلیل تغییرات زیان عدم تعدیل قیمت محصولات فروش رفته به مشتری اصلی می‌باشد، به گونه‌ای که قیمت‌های فروش با مبالغ سال 1400 منظور شده است.

شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان اعلام نمود با توجه به استقرار این شرکت و شرکت‌های تابعه در منطقه کمتر توسعه یافته، شرکت‌های این گروه مشمول استفاده از معافیت مالیاتی موضوع ماده 132 قانون مالیات‌های مستقیم بوده و بر این اساس تاکنون معافیت مزبور را محاسبه و در اظهارنامه های مالیاتی اعمال نموده است.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه اعلام کرد در راستای مولد سازی دارایی‌ها و اثر بخشی دارایی های ثابت املاک خود را فروخته است.

شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی هم عدم حصول نتیجه از برگزاری مناقصه خرید یک دستگاه تانکر استیل 25 تنی به همراه زیره و سه محور کاسه‌ای جهت حمل شیر خام به دلیل عدم حضور شرکت کنننده خبر داده است.

شرکت کیسون نیز دریافت مجوز فعالیت به عنوان شرکت ایرانی اکتشاف و تولید (E&P) در ساختار قراردادهای نفتی، توسط شرکت نفت، گاز و انرژی کیسون (100% متعلق به گروه کیسون) خبر داد و اظهار کرد این مجوز مبین احراز صلاحیت لازم توسط آن شرکت جهت فعالیت در حیطه تعریف شده است و میزان عملیاتی شدن و تأثیر متعاقب أن بستگی به برنامه‌های کلان وزارت نفت در حوزه توسعه میادین نفتی و میزان موفقیت شرکت جهت حضور در پروژه‌ها خواهد داشت.

شرکت کارتن ایران اعلام کرد در نظر دارد دو دستگاه ماشین آلات، یک دستگاه ماشین دایکات اترنا و یک دستگاه ماشین چاپ جامبو از طریق مزایده مناقصه خریداری کند.

همچنین شرکت بیمه سینا از موافقت هیأت مدیره جهت معرفی فروش ساختمان‌های بهشتی و سنایی شرکت به کمیسیون فروش اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی خبر داد.

شرکت عمران و توسعه فارس نیز از  فروش تمامیت مالکیت و حق سرقفلی شش دانگ یک باب واحد تجاری به شماره 210 در طبقه اول بازار کریم خان یک واحد تجاری از قسمت تجاری مجتمع گردشگری-تجاری نیکان 23 میلیارد تومان خبر داد.

اما نمادهایی که در خصوص عملکرد صورت‌های مالی خود  شفاف سازی کردند، سنیر، غگیلا، ثمسکن، زکشت، لابسا، لازما و خکمک بودند.

در خصوص آگهی دعوت به مجامع نیز نمادهای گلدیرا، پارتا، زشریف، گشان و فن افزار سهامداران خود را به مجمع عمومی و فوق العاده دعوت کردند.

اما افزایش سرمایه 120 درصدی غاذر از محل سود انباشته مورد تائید حسابرس قرار گرفت.