به گزارش اکو ایران، شرکت بهساز کاشانه تهران با نماد ثبهساز در خصوص حجم معاملات صورت گرفته طی چند روز اخیر بیان داشت از تاریخ گزارش قبلی تا کنون هیچگونه اطلاعات خاص و با اهمیت و یا اطلاعات نهانی که اثرات مالی قابل توجهی و قابل افشا باشد وجود نداشته است.

شرکت پاکدیس از شرکت شیشه سازی مینا بطری شیشه ای 300 سی سی خریداری کرده که مبلغ معامله شده 90 میلیارد تومان است.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (تاپکیش) از انعقاد قرارداد فروش 90 هزار انواع دستگاه کارتخوان ثابت و سیار به همراه کلیه لوازم شامل شارژر و کابل برق و باتری با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان خبر داد.

همچنین شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (رتاپ) در اطلاعیه ای دیگر از خرید 90 هزار انواع دستگاه کارتخوان ثابت و سیار به همراه کلیه لوازم شامل شارژر و کابل برق و باتری از شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش خبر داده است.

شرکت پلی اکریل ایران با نماد شپلی بیان کرد در راستای حفظ و تداوم خطوط تولید اکریلیک اقدام به عقد قرارداد تامین مالی جهت خرید 1000 تن اکریلونیتریل با شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی کرده است.

شرکت تاید واتر خاورمیانه از به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان در مزایده 47 دستگاه تجهیزات مستعمل و اسقاط خبر داد.

شرکت گروه سرمایه گذاری سایپا اعلام کرد با توجه به صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا و همچنین گواهینامه حق تقدم رقم قابل واریز این شرکت جهت شرکت در افزایش سرمایه آن شرکت مبلغ 118 میلیارد تومان بوده، که از محل انتقال سهام به شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا از طریق تسویه خارج از پایاپای صورت پذیرفت.

اما در خصوص آگهی دعوت به مجامع نیز  نمادهای فرود، آواک، وتوس، غفارس و کمین سهامداران خود را به مجمع عمومی و فوق العاده دعوت کردند.

هیأت مدیره شرکت تامین ماسه ریخته گری افزایش سرمایه 62 درصدی این شرکت از محل سود انباشته را به تصویب رساند.

همچنین هیأت مدیره شرکت ریل پرداز نو آفرین با نماد حآفرین افزایش سرمایه 100 درصدی این شرکت از محل  آورده نقدی سهامداران را به تصویب رسانده است.