به گزارش اکوایران، شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی (شمواد) در خصوص  تسویه بدهی تسهیلات بانک پارسیان اعلام داشت شرکت با پرداخت کل مبلغ بده ، تسهیلات دریافتی از بانک را تسویه کرده و دیگر هیچگونه بدهی به بانک پارسیان نداشته و ندارد. همچنین این شرکت در دوره 9 ماهه منتهی به خرداد سود خالصی معادل 196 میلیارد تومان را شناسایی کرده که با رشد 117 درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل همراه شده است.

شرکت کیسون افزایش سود عملیاتی تلفیقی شرکت در دوره منتهی به اسفند 1401 نسبت به دوره مشابه سال قبل را ناشی از افزایش پروژه های در دست اجرای شرکت و در نتیجه افزایش درآمد شرکت مطرح کرده است.

شرکت کود شیمیائی اوره لردگان (شلرد) بیان کرد با توجه به برآورد میزان مصرف گاز خوراک و سوخت از تاریخ افزایش نرخ تا پایان اسفند 1402، افزایش در مبلغ بهای تمام شده محصولات به ازای هر تن اوره 70 دلار (طبق نرخ ارز پتروشیمی در تاریخ این نامه ) خواهد بود.

شرکت سیمان تهران (ستران) اعلام کرد نرخ گاز بهای مصرفی این شرکت از تاریخ 29 خرداد 1402 به ازای هر مترمکعب 1000 تومان ( با احتساب مالیات بر ارزش افزوده و عوارض 1250 تومان ) محاسبه می شود. باتوجه به برآورد مصرف گاز این شرکت از تاریخ افزایش نرخ لغایت پایان اسفند سال 1402 افزایش بهای تمام شده محصولات به مبلغ 126 میلیارد تومان برآورد میگردد.

شرکت سیمان خاش نیز دیگر شرکتی بود که عنوان کرد؛ با توجه به برآورد مصرف گاز این شرکت افزایش هزینه سوخت در بهای تمام شده به میزان 23 میلیارد تومان خواهد بود.

شرکت سیمان آرتا اردبیل (ساربیل) نیز در خصوص افزایش بهای تمام شده شرکت به دلیل افزایش نرخ گاز شفاف یسازی کرده است.

شرکت  پالایش نفت اصفهان (شپنا) از عودت اعلامیه های درآمد تسعیر ناشی از تبدیل ارز به ریال سال های 1397 الی 1401 خبر داده است.

شرکت سیمان دورود (سدور) و شرکت سیمان خوزستان (سخوز) بیان کردند ؛ تاکنون بابت موضوع تغییر نرخ گاز خوراک و سوخت در سال 1402 هیچگونه ابلاغ رسمی به این شرکت صورت نگرفته است.

شرکت قند ارومیه (قاروم) از واگذاری سهام شرکت قند پیرانشهر خبر داد که مبلغ معامله شده 36 میلیارد تومان است. همچنین این شرکت از تحصیل سهام شرکت شهد خوی خبر داد.

بانک اقتصاد نوین اعلام کرد: حسب نظر بانک مرکزی مبلغ 500 میلیارد تومان بابت ذخایر مشکوک الوصول اختصاصی مطالبات غیر جاری سنوات گذشته در سال 1402 و پیش از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه در حساب ها منظور شده است.

شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان (واحیا) از دریافت دستور فروش سهام شرکت پلی اکریل ایران متعلق به شرکت پخش عظیم حسب نامه شعبه سوم اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی عدالت تهران خبر داد.

بانک سرمایه نیز از فروش املاک تملیکی و مازاد بر نیاز خود خبر داده است.

شرکت توسعه سرمایه گذاری میلاد پارس (بمیلا) اعلام داشت با توجه به ارسال محموله صادراتی روغن فرایند لاستیک شرکت نفت میلاد پارس و ممانعت گمرک در هفته گذشته با پیگیری های انجام شده مشخص شد محصول روغن فرایند لاستیک در اناوع گریدهای تولیدی شرکت مذکور مشمول مقررات بند 3-7 دستورالعمل استاندارد سازی قرار گرفته است.

اما در خصوص آگهی دعوت به مجامع  نمادهای فاسمین، خفناور، قشیر، سخواف، تپکو، عالیس، خصدرا، پلاست، ملت و کمینا سهام‌داران خود را به مجمع‌عمومی و فوق‌العاده دعوت کردند.

نماد همراه نیز افزایش سرمایه 53 درصدی خود از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته را به تصویب رساند.