ایران خودرو طرح فروش فوق العاده برای وانت آریسان دوگانه سوز برگزار می کند. این طرح فروش از روز 29 آذرماه سال جاری ساعت 10 صبح در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. وانت آریسان 2 دو گانه سوز با قیمت 285 میلیون تومان عرضه می شود. متقاضیان این خودرو باید مبلغ فوق را به حساب ایران خودرو واریز کنند.

براساس اعلام خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص این طرح فروش فوق العاده بدون قرعه کشی برگزار می شود.

ایران خودرویی ها این محصول تجاری سبک خود را در چهار رنگ در دسترس متقاضیان قرار می دهند. قرار است آریسان 2 دو گانه سوز با رنگ های نقره ای، خاکستری متالیک، مشکی متالیک و عنابی متالیک در تیرس انتخاب مشتریان باشد. البته براساس اطلاعات منتشر شده توسط این خودروساز متقاضیان باید گواهینامه رانندگی نیز داشته باشند. بنابراین دارا بودن سن 18 سال تمام برای شرکت کنندگان در این طرح فروش خودرو الزامی خواهد بود.

ایران خودرویی ها تنها وانت آریسان 2 دوگانه سوز را بدون قرعه کشی در دسترس متقاضیان قرار می دهند و سایر محصولات خود را از دو مسیر دیگر یعنی برگزاری قرعه کشی و بورس کالا عرضه می کنند.

 


واردات خودرو پس از کش و قوس‌های فراوان در آخرین مراحل خود قرار دارد.

به نظر شما آیا با ورود خودروهای خارجی قیمت‌های خودروهای داخلی پرتقاضا کاهش پیدا می‌کند؟ در نظرسنجی اکوایران در این باره شرکت کنید.


 

وانت آریسان 2 دوگانه سوز را به نوعی می توان جدیدترین محصول ایران خودرویی ها قلمداد کرد. چندی پیش این خودروساز سمند سورن پلاس دو گانه سوز را نیز در طرح های فروش خود در اختیار مشتریان قرار داد. ایران خودرویی ها تنها خودروسازی هستند که همچنان محصولات سواری خود را به صورت دوگانه سوز تولید می کنند و به نوعی دست بالا را در بازار این خودروها دارند.  البته در بخش تولید خودروهای تجاری سبک خودروسازی زامیاد از زیر مجموعه های سایپا نیز محصولات خود را به صورت دوگانه سوز تولید می کنند.