ایران خودرو نیز قیمت های جدید خود را برای محصولات تولیدی اعلام کرد. به فاصله یک روز از اعلام قیمت های سایپا حالا ایران خودرو نسبت به بروزرسانی قیمت محصولات تولیدی خود اقدام کرده است.

ایران خودرو در لیست جدید قیمتی خود برای 21 محصول خود قیمت اعلام کرده است.

در میان محصولات ایران خودرو که در جدیدترین لیست قیمتی آمده است، هایما S7 ، هایما S5 و تارا با گیربکس دستی با همان قیمت های مهرماه خود در لیست جدید حاضر هستند.

نکته قابل توجه دیگر در ارتباط با لیست جدید قیمتی ایران خودرو این است که قیمت دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک به نسبت قیمت مهرماه حول و حوش یک درصد افزایش را به خود دیده است و از قیمت 390 میلیون تومانی مهرماه با رشد قیمت 5 میلیون تومانی در آبان ماه به قیمت 395 میلیون تومان رسیده است.

با توجه به اینکه از میان سه عضو خانواده ایران خودرو تنها برای پژو 206 تیپ دو قیمت جدید اعلام شده است به نظر می رسد ایران خودرو دیگر علاقه ای به تولید محصولات خانواده 206 ندارد و به زودی شاهد خروج کامل محصولات این خانواده از سبد محصولاتی ایران خودرویی ها خواهیم بود.

حذف پژو 405 مدل SLX با موتور بنزینی نیز با توجه به اینکه قیمتی برای این خودرو در لیست جدید ایران خودرو دیده نمی شود، محتمل به نظر می رسد.

در جدول فوق قیمت آبان ماه و درصد رشد قیمت هر کدام از محصولات به نسبت قیمت های مهرماهی محصولات ایران خودرو آمده است.