صحبت‌های رهبر انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم در عید سعید غدیر و برشمردن ویژگی‌های کاندیدای اصلح در صفحه یک برخی از روزنامه‌های امروز تهران برجسته شده است. روزنامه «وطن امروز» برای این گزارش تیتر: «یک انقلابی کارآمد» را انتخاب کرده است. 

پرویز امینی، جامعه‌شناس در گفت‌وگو با روزنامه «فرهیختگان» درباره زمینه‌های ائتلاف در دو جبهه اصلاح‌طلبان و اصولگرایان صحبت کرده است. امینی معتقد است که در جبهه اصولگرایان برای کناره‌گیری افراد یک بحث فنی وجود دارد: «اینجا بحث فنی وجود دارد که کنار رفتن چه کسی می‌تواند وضعیت را بهتر کند چون بخشی از آرای جلیلی و قالیباف مشترک است و بخش دیگری از آرا متفاوت است. دعوا بر سر آن آرای متفاوت است که این آرای متفاوت با کنار رفتن چه کسی به چه کسانی داده می‌شود؟»

در ادامه کیوسک امروز، گزارش روزنامه «هم‌میهن» درباره حمایت محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین از مسعود پزشکیان را هم مرور کردیم و سری هم به روزنامه «دنیای اقتصاد» زدیم. این روزنامه در گزارشی با تیتر: «رفاه سنجی با شاخص پراید» به این پرسش پاسخ داده که رییس دولت چهاردهم برای ترمیم قدرت خرید خانوارها باید از کجا شروع کند؟